خدمات اورسی

گروه طراحی سایت اورسی با در دست داشتن تخصصی‌ترین افراد و سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی طراحی سایت نهایت دقت و ابتکار را برای انجام پروژه‌ی شما به کار می‌گیرد، با ما تماس گرفته و در آسان‌ترین شرایط به دهکده جهانی بپیوندید.
۰۳۵-telephone

طراحی وبسایت

خدمات طراحی سایت و مزایایی که طراحی سایت برای کسب وکارها و مشاغل دارد با گسترش یافتن بهره گیری از اینترنت دیگر برای مشاغل پنهان نمی باشد و بازاریابی اینترنتی توانسته است به عنوان فاکتوری مهم و استراتژی سازنده در جهت ارتقا بخش فروش و مارکتینگ کسب و کارها شود. طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن توانسته است معرفی روشنی از خدمات و سرویس هایی که کسب و کارها برای مشتریان خود دارند را فراهم نماید. کاربران به راحتی وارد طراحی سایت شما می شوند و متناسب با نیاز و خواسته خود وارد صفحه و بخش مورد نظر می شوند و به کسب اطلاع اقدام می نمایند.

buy

طراحی فروشگاه اینترنتی

محصولات یا خدمات خود را به صورت اینترنتی نیز عرضه کنید امروزه کسب و کارهای آنلاین بدون نیاز به فروشگاه فیزیکی رونق زیادی پیدا کرده اند پس اگر فروشگاه اینترنتی ندارید بیش از این از رقبا عقب نمانیید و وب سایت فروشگاهیتان را سفارش دهید. گروه طراحی سایت اورسی با تجربه فراوان در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی تمام تلاش خود را در جهت پیاده سازی فروشگاه اینترنتی شما به بهترین شکل می‌کند. اگر ارائه کننده هرگونه محصول یا خدماتی هستید و حتی یک فروشگاه نیز در هرنقطه‌ای از شهر در اختیار دارید به شما پیش نهاد می‌کنیم محصولات خود را به صورت اینترنتی نیز عرضه نمایید.

۰۲۲-startup

سئو و بهینه سازی

بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو (سئو) به معنی ویرایش عناصر وب‌سایت و بالا بردن اعتبار آن در فضای اینترنت است. بدین ترتیب شما می‌توانید بهترین رتبه را در موتورهای جستجوگر کسب کنید. در نتیجه وقتی کاربر عبارات مرتبط با کار شما را جستجو بکند، نام شما را در صفحه اول خواهد دید و حتما به شما سر خواهد زد. این یعنی ترافیک وب‌سایت شما افزایش خواهد یافت و این معادل درآمد بیشتر است. ما باور داریم که بهینه‌سازی وب‌سایت بهترین تبلیغ ممکن برای شما است. چرا که تاثیر آن همیشگی خواهد بود و البته، تنها مشتریان واقعی از طریق آن جذب می‌شوند. همچنین این نکته نیز وجود دارد که کاربر به نتایج جستجو بیشتر از تبلیغات اینترنتی اعتماد می‌کند.

smartphone

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل علاوه بر اینکه باعث می شود کاربران به سادگی به مطالب شما دسترسی پیدا کنند و سهولت دسترسی قابل توجهی را نسبت به وب سایت از طریق موبایل فراهم می کند، این مزیت بزرگ را دارد که شما را به افراد بیشتری معرفی می کند و کاربران بیشتری با برند شما آشنا می شوند، همچنین می تواند یک ارتباط دو طرفه بین شما و مخاطبینی که دارید ایجاد کند (از طریق ارسال نوتیفیکیشن) و از طرف دیگر جامعه مخاطبین قابل توجه اپ های موبایلی که روز به روز رو به افزایش است و در حال حاضر جمعیت قابل توجهی را شامل می شود را نیز می توان جز مزایای طراحی اپ موبایل برشمرد، همه این موارد باعث خواهند شد که برند شما رشد قابل توجهی را تجربه کند.

گروه طراحی وب سایت اورسی